Úvodní strana   *    Propozice   *    Hrací dny   *    Hráči   *    Žebříčky   *    Obsazovačka

Stručné propozice 6. ročníku ligy

Kdy:

Každé pondělí počínaje 5. 9. 2015 vždy od 19:00 do 21:00 (od 19:00 se již hraje, příchod tedy nutný v 18:55), poslední hrací den je plánován na konec června 2017

Kde:

Ve sportovní hale PF UJEP (mapy Google, mapy Seznam - bod A hala, bod B odbočka k hale z hlavní silnice), 400 01 Ústí nad Labem, České mládeže 8, GPS Loc: 50.395843, 14.011539.

Kdo se může zúčastnit:

Turnaj je určen pro pokročilejší nezávodící hráče/hráčky.

Přihlášení na hrací den

Přihlašování probíhá automaticky přes unikátní odkazy, které každý hráč dostane emailem 3 dni před turnajem (pátek).

Přihlašování probíhá dokud se nepřihlásí 18 hráčů, případní další zájemci jsou pak přihlášeni jako náhradníci a v případě uvolnění místa budou ihned telefonicky informováni (v pořadí dle času přihlášení). Počet hráčů v systému je ze zkušenosti nastaven tak, že by počet zájemců měl kapacitu převýšit jen ve velmi výjimečných případech.

Pokud jste spíše začátečníci, doporučuji před tím než zkusíte středeční ligu zkusit Badligu, kde je systém sice odlišný, ale též Vám umožní potkat spoustu nových protihráčů a herních stylů. Zkušenost je taková, že hráč hrající Badligu by se v těchto soutěžích měl umisťovat na předních příčkách, aby pro něj pondělní liga byla vhodná.

Počet účastníků hracího dne

Každého hracího dne se může zúčastnit maximálně 18 hráčů/hráček.

Systém hracích dní

Při účasti více jak 10 hráčů se hraje modifikovaným švýcarským systémem, při účasti méně hráčů se hraje systémem "každý s každým". V případě 8 až 12 hráčů se hraje do 11 bodů (rozdíl musí být min. dvoubodový - pokud není, vyhrává ten co první dosáhne 13 bodů). V případě méně než 8 hráčů se sety hrají na více bodů (čím méně hráčů, tím delší sety - tak abychom hráli co nejvíce).

Vlezné

Cena je 100 Kč za hrací den.

Míčky

Hraje se se žlutými plasťáky Yonex Mavis 350. Míče dodá pořadatel.

Hlavní rozhodčí

Hlavní pořadatel je zároveň hlavní rozhodčí. Proti jeho rozhodnutím je možné tiše či hlasitě protestovat, na jakékoliv protesty ovšem nebude brán zřetel :-)