Úvodní strana   *    Propozice   *    Hrací dny   *    Hráči   *    Žebříčky   *    Obsazovačka

Stručné propozice 12. ročníku ligy

Kdy:

Každý čtvrtek počínaje 8. 9. 2022 vždy od 18:00 do 20:00 (od 18:00 se již hraje, příchod tedy nutný v 17:55), poslední hrací den je plánován na konec června 2023

Kde:

Ve sportovní hale PF UJEP (mapy Google, mapy Seznam - bod A hala, bod B odbočka k hale z hlavní silnice), 400 01 Ústí nad Labem, České mládeže 8, GPS Loc: 50.395843, 14.011539.

Kdo se může zúčastnit:

Turnaje jsou určeny pro badmintonové nadšence (tedy "nezávodní" hráče). Nejsou ale vhodné pro úplné začátečníky.

Účast není podmíněna žádnou "pravidelnou docházkou". Klidně se můžete zůčastnit jen jednoho hracího dne nebo třeba všech hrací dní. Ti kdo budou mít nadpoloviční účast budou zařazeni do závěrečného žebříčku (a když se poštěstí, možná budou i nějaké ceny :-) ).

Přihlášení na hrací den

Přihlašování probíhá automaticky přes unikátní odkazy, které každý hráč dostane emailem 3 dni před turnajem (pondělí).

Přihlašování probíhá dokud se nepřihlásí 10 hráčů, případní další zájemci jsou pak přihlášeni jako náhradníci a v případě uvolnění místa budou ihned telefonicky informováni (v pořadí dle času přihlášení). Počet hráčů v systému je ze zkušenosti nastaven tak, že by počet zájemců měl kapacitu převýšit jen ve velmi výjimečných případech.

Počet účastníků hracího dne

Každého hracího dne se může zúčastnit maximálně 10 hráčů/hráček.

Systém hracích dní

Hraje se systémem "každý s každým". V případě 8 až 10 hráčů se hraje do 11 bodů (rozdíl musí být min. dvoubodový - pokud není, vyhrává ten co první dosáhne 13 bodů). V případě méně než 8 hráčů se sety hrají na více bodů (čím méně hráčů, tím delší sety - tak abychom hráli co nejvíce).

Vlezné

Cena je 160 Kč za hrací den.

Míčky

Hraje se se žlutými plasťáky Yonex Mavis 350. Míče dodá pořadatel.

Hlavní rozhodčí

Hlavní pořadatelkou a zároveň hlavní rozhodčí pro tuto sezónu je Věrka Smilová. Proti jejím rozhodnutím je možné tiše či hlasitě protestovat, na jakékoliv protesty ovšem nebude brán zřetel :-)

Chcete se přida?t

Pokud byste měli zájem si přijít zahrát, zašlete svůj email na adresu info@ebadminton.cz a my Vás zařadíme do systému pro rozesílání přihlášek.